Jabłkowa Warka

Browar w Warce

Browar w Warce

Opis miejsca

Podczas wędrówek Jabłkowym Szlakiem, warto zatrzymać się w Browarze w Warce! Zapraszamy do zwiedzenia browaru, gdzie oprócz osadzonego mocno w tradycji regionu piwa Warka, w tym Warka Radler Jabłko-Gruszka, produkowany jest również Dziki Sad Jabłko łączący charakter piwa ze smakiem cydru. Zwiedzanie Browaru rozpoczyna się w Centrum Konferencyjnym, gdzie przewodnik opowie o historii piwowarstwa i browaru, a podczas wycieczki miłośnicy chmielowego trunku i jabłecznych smaków, poznają proces warzenia piwa, odwiedzą warzelnię i zwiedzą linie rozlewnicze.

Wycieczki oprowadzają pasjonaci, pracownicy browaru, którzy sami są browarnikami i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na zakończenie wizyty, wszystkich odwiedzających zapraszamy na degustację naszych produktów, oraz zakup pamiątek lub prezentów dla bliskich.

Oferta

Zwiedzanie browaru, degustacja produktów opartych na jabłkach.

Kontakt

Grupa Żywiec S.A. Browar w Warce

Gośniewska 65, 05-660 Warka

Tel. 515 216 905

centrum.rezerwacji@grupazywiec.pl

Strona WWW

Dojazd - Mapa Google

Kategoria

- Edukacja

- Rekreacja

Odbiorcy

Wiek

18 – 100 lat

Liczba

minimalna grupa- 10 osób

Rodzaj

- Grupy zorganizowane

- Wycieczki studenckie

Cena

Bilet dla grupy 10-20 osób- 25 PLN/osobę. Bilet dla grup powyżej 20 osób- 20 PLN/osoby. W cenie biletu jest poczęstunek piwny dla uczestników. Na teren browaru mogą wejść tylko osoby pełnoletnie.

Dostępność

Cały rok, po uprzednim uzgodnieniu terminu